Zapraszamy do udziału w XLVII sesji Rady Powiatu Płońskiego

Zapraszamy do udziału w XLVII sesji Rady Powiatu Płońskiego, która odbędzie się dnia 30 kwietnia 2018 roku (poniedziałek) o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325)

Ilustracja do artykułu Sesja miniaturka.jpg

Zapraszamy do udziału w XLVII sesji Rady Powiatu Płońskiego, która odbędzie się dnia 30 kwietnia 2018 roku (poniedziałek) o godz. 1200 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325), z proponowanym porządkiem obrad:

3. Przyjęcie protokołu z XLVI sesji Rady Powiatu Płońskiego.
  4. Informacja Starosty o międzysesyjnej działalności Zarządu Powiatu.
  5. Interpelacje i zapytania radnych.
  6. Przyjęcie sprawozdania z działalności Zarządu Powiatu Płońskiego za rok 2017.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Powiatu Płońskiego za 2017 rok.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie absolutorium z tytułu wykonania budżetu Powiatu Płońskiego za 2017 rok.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Płońskiego.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej na 2018 rok.
  11. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji otrzymywanych przez szkoły publiczne prowadzone przez osoby fizyczne lub osoby prawne inne niż Powiat Płoński i przez szkoły niepubliczne o uprawnieniach szkół publicznych.
  12. Przyjęcie sprawozdania z działalności Domu Pomocy Społecznej w Karolinowie za rok 2017.
  13. Przyjęcie sprawozdania Komendy Powiatowej PSP w Płońsku z realizacji zadań za rok 2017.
  14. Przyjęcie informacji Komendy Powiatowej PSP w Płońsku: „Analiza zagrożeń Powiatu Płońskiego”.
  15. Przyjęcie informacji na temat: „Sytuacja epidemiologiczna i ocena stanu sanitarnego powiatu płońskiego za rok 2017”.
  16. Przyjęcie informacji na temat „Ocena zasobów pomocy społecznej w Powiecie Płońskim za 2017 rok”.
  17. Przyjęcie sprawozdania z realizacji Programu Współpracy Powiatu Płońskiego z organizacjami pozarządowymi w 2017r.
  18. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
  19. Wolne wnioski i oświadczenia radnych.