Konkurs literacki !

Do 15 kwietnia można składać prace w konkursie na esej, pt. „MACIEJ KAZIMIERZ SARBIEWSKI – CHRZEŚCIJAŃSKI HORACY Z MAZOWSZA”, który płońskie starostwo organizuje pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Ilustracja do artykułu konkursliteracki.jpg

KONKURS LITERACKI
„MACIEJ KAZIMIERZ SARBIEWSKI – CHRZEŚCIJAŃSKI HORACY Z MAZOWSZA”
W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z terenu Województwa Mazowieckiego. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić jeden esej nigdzie wcześniej niepublikowany i nienagradzany w innych konkursach.
Praca konkursowa to esej nie przekraczający 5 stron formatu A4, czcionka Times New Roman rozmiar 12, interlinia 1,5.
Esej musi być związany z tematem konkursu. Może on dotyczyć zarówno twórczości Macieja Kazimierza Sarbiewskiego, jak również jego działalności publicznej i roli na dworze króla Władysława IV.
Pracę należy przesłać organizatorowi w dwóch formach:
a. za pośrednictwem operatora pocztowego w formie wydruku na papierze formatu A4,
b. za pośrednictwem poczty elektronicznej w formacie PDF na adres: oswiata@powiat-plonski.pl Praca w obu formach musi być tożsama oraz podpisana powinna być imieniem i nazwiskiem autora i nazwą szkoły.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 12 maja.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy do pobrania w załączniku.