Konkurs „Ada to nie wypada” rozstrzygnięty

7 listopada rozstrzygnięto konkurs plastyczny z przymrużeniem oka pn. „Ada, to nie wypada” tematycznie związany z dwudziestoleciem międzywojennym organizowany przez Starostwo Powiatowe w Płońsku.

Ilustracja do artykułu DSC_0011.JPG

W dniu 7 listopada 2017r.  jury w następującym składzie:

1. Anna Dumińska-Kierska - Starostwo Powiatowe w Płońsku
  2. Kalina Żochowska - Zespół Szkół Nr 2 w Płońsku
  3. Iwona Giedrojć - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Płońsku
  4. Joanna Kierszak - Zespół Szkół Nr 2 w Płońsku
  5. Bogumiła Piotrowska - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Płońsku

dokonało oceny prac konkursowych w związku z organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Płońsku konkursem plastycznym z przymrużeniem oka pn. „Ada, to nie wypada”.

Tematem konkursu były rysunki satyryczne lub karykatury związane z dwudziestoleciem międzywojennym, a szczególnie z okresem odzyskania przez Polskę Niepodległości.  Na konkurs wpłynęły 34 prace z: ZSO w Płońsku,  ZS Nr 1 w Płońsku, ZS Nr 2 w Płońsku i  SOSzW w Płońsku. Jury wyłaniając laureata konkursu brała w szczególności pod uwagę następujące kryteria: zgodność  z tematyką, estetykę pracy, oryginalność. Po wnikliwej ocenie złożonych prac komisja jednogłośnie przyznała:

I miejsce – Katarzyna Krysztofiak kl. I A1 z Liceum Ogólnokształcącego (ZSO) w Płońsku,

II miejsce – Paulina Imbir kl. IV Tb z ZS Nr 2 w Płońsku,

III miejsce – Roksana Szczypińska kl. III TF z ZS Nr 1 w Płońsku

oraz wyróżnienia: Kamil Dobrosielski (SOSzW w Płońsku), Bartłomiej Śmigrodzki (SOSzW  w Płońsku), Bartłomiej Siwek (SOSzW w Płońsku), Ilona Ziółek (ZS Nr 1 w Płońsku), Aleksandra Ciarkowska (ZS Nr 1 w Płońsku), Ewelina Kędzierska (ZS Nr 1 w Płońsku), Agata Włodkowska (ZS Nr 1 w Płońsku), Martyna Starzewska (ZS Nr 1 w Płońsku), Karolina Karczewska (ZS Nr 2 w Płońsku), Natalia Giranowska (ZS Nr 2 w Płońsku).

Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 10 listopada 2017r. podczas widowiska multimedialnego „W rytmie niepodległości” w Zespole Szkół Nr 2 w Płońsku.