Asfalt na Płockiej

Ilustracja do artykułu DSC_0187.JPG

Starostwo Powiatowe w Płońsku informuje, że w dniach 6-7.06.2018 roku firma STRABAG Sp. z o.o. planuje na przebudowywanym odcinku ul. Płockiej układać warstwę asfaltową wiążącą po całej szerokości drogi od budowanego ronda w kierunku drogi krajowej nr 10. W dniach 8-9.06.2018 roku planuje układać warstwę asfaltową stanowiącą podbudowę i warstwę wiążącą na budowanym rondzie. W dniach od 7.06.2018 roku planuje się układać ściek przykrawężnikowy. Podczas układania ścieku zostaną m.in. wyrównane i wymienione uszkodzone krawężniki. Prace związane z układaniem ścieku i krawężników zostaną wykonane przed ułożeniem warstwy ścieralnej oraz przed ułożeniem warstwy asfaltu na ścieżce rowerowej. Warstwę asfaltu na ścieżce rowerowej wstępnie planuje się układać od dnia 10.06.2018 roku.